Wentylacja - montaż i serwis

Dlaczego tak ważna jest wentylacja?

Jakość powietrza ma decydujący wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Z tego względu niezwykle ważna jest odpowiednia wentylacja przestrzeni, w której mieszkamy i pracujemy. Wbrew obiegowej opinii regularne otwieranie okien nie jest wystarczającym sposobem wentylacji, bo zapewnia jedynie krótkotrwały efekt. Do efektywnej wentylacji budynku potrzebny jest odpowiednio zaprojektowany system, który działa na zasadzie grawitacyjnej lub mechanicznej.

Montaż, serwis i pomiary wentylacji

Wszystkich mieszkańców i właścicieli firm w Szczecinie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów wentylacyjnych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania wentylacji mechanicznej, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasza firma to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko projektują i instalują systemy wentylacji, ale także dbają o ich skuteczną i bezawaryjną pracę. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne systemy wentylacyjne, oparte na najnowszych technologiach, które gwarantują nie tylko optymalną wymianę powietrza, ale także oszczędność energii. Dzięki naszym rozwiązaniom zapomnisz o problemach z wilgocią, grzybami czy nieświeżym powietrzem. Nasi eksperci służą profesjonalnym doradztwem na każdym etapie – od doboru odpowiedniego systemu po jego pełną instalację. Współpraca z nami to nie tylko inwestycja w wydajność wentylacji, ale także inwestycja w zdrowie i komfort dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Wybierz naszą ofertę, a zyskasz nie tylko świeże powietrze, ale także pewność, że Twoje otoczenie jest bezpieczne i komfortowe.

Planujesz montaż lub serwis urządzenia do wentylacji?

Wybierz Avanti Air, profesjonalnych monterów systemów wentylacji. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w doborze oraz montażu systemów wentylacji. Zajmujemy się również serwisowaniem samych systemów i urządzeń, tak by spełniały swoje funkcje i nie zawiodły w czasie gdy będą najbardziej potrzebne.

Dlaczego to z naszych usług powinni Państwo skorzystać?

 • Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie,
 • Chętnie odpowiadamy na pytania i pomagamy w podejmowaniu trudnych decyzji,
 • Rozumiemy potrzeby każdego klienta – zarówno indywidualnego, jak i biznesowego,
 • Oferujemy darmową pomoc w wyborze odpowiedniej wentylacji,
 • Proponujemy bezpłatną wycenę,
 • Mamy w ofercie urządzenia od sprawdzonych i cenionych producentów,
 • Nasze ceny są bardzo konkurencyjne,
 • Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści,
 • Oferujemy profesjonalny montaż urządzeń,
 • Zapewniamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis wentylacji,
 • Oferujemy szybką naprawę w niskiej cenie,
 • Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji

Jak skorzystać z szybkiego i profesjonalnego montażu wentylacji przez Avanit Air?

Wystarczy, że tak jak setki innych zadowolonych klientów skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo, a my stworzymy dla Ciebie najlepszą ofertę na montaż klimatyzacji.

Za skuteczną uznaje się taką wentylację, która zapewnia ciągłą wymianę powietrza zużytego na świeże. W realizacji tego celu konieczne jest spełnienie trzech warunków. Pierwszym jest wydajny nawiew w postaci nawiewników czy systemu rozszczelnienia stolarki okiennej. Powinien być on umieszczony w tzw. pomieszczeniach czystych, takich jak pokój czy sypialnia. Drugim elementem wpływającym na skuteczność wentylacji jest efektywny wywiew, który należy umieścić w tzw. pomieszczeniach brudnych, czyli takich, w których powstaje najwięcej zanieczyszczeń. Zaliczyć do nich można łazienkę, kuchnię czy kotłownię. Ostatnim czynnikiem skutecznej wentylacji jest płynny przepływ między pomieszczeniami, który zapewniany jest dzięki drzwiom z podcięciami, kratkami czy otworami z tulejami.

Dlaczego to właśnie z oferty Avanti air powinni Państwo skorzystać?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, dzięki której możemy zagwarantować Państwu usługi świadczone rzetelnie i z największym profesjonalizmem,
 • Prowadzimy darmowe doradztwo i dokonujemy bezpłatnej wyceny,
 • Przeprowadzamy fachowy montaż wybranego systemu wentylacji,
 • Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
 • Zapewniamy konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów.

.

Skontaktuj się!