Mail:

biuro@avantiair.pl

Telefon:

+48 503 994 932

Klimatyzacja & Rekuperacja

Profesjonalny montaż oraz serwis

Rekuperacja - montaż i serwis

Profesjonalny i kompleksowy montaż rekuperacji w domach

Szukasz firmy, która zamontuje rekuperację w domu, mieszkaniu lub budynku? Sprawdź koniecznie naszą ofertę kompleksowego montażu systemów wentylacji mechanicznej. Nasi monterzy systemów rekuperacji posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do prawidłowego zainstalowania rekuperacji oraz całej niezbędnej instalacji.

Koszt instalacji rekuperacji

Wybierając montaż rekuperacji w Avanti Air, zyskujesz pewność wysokiej jakości usługi oraz gwarancję zachowania wymaganych parametrów całego systemu. Jesteśmy ekspertami w montażu oraz serwisie systemów mechanicznej wymiany ciepła, zapewniamy wsparcie na każdym kroku realizacji, dbamy o odpowiedni dobór urządzeń oraz akcesoriów, tak by cały system był, jak najbardziej wydajny i ekonomiczny.

Zaufaj doświadczeniu — wybierz montaż rekuperacji z Avanti Air Szczecin

Montaż wentylacji mechanicznej to dostęp do świeżego powietrza w całym domu oraz możliwość oszczędność na ogrzewaniu przez wiele kolejnych lat pod warunkiem, że cała instalacja zostanie prawidłowo przygotowana, zainstalowana oraz sprawdzona pod kątem zgodności z wymogami. Nasi monterzy posiadają profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do prawidłowego montażu systemu rekuperacji.

Montaż rekuperacji Szczecin

Montaż systemu rekuperacji to obecnie nieodzowny element podczas budowy nowoczesnego i energooszczędnego domu czy budynku. Dlaczego rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna jest tak ważna i nie można jej pomijać? Nowoczesne budownictwo to niezwykle szczelne domy wyposażone w szczelne okna i grube warstwy izolacji. W takich przypadkach tradycyjna wentylacja grawitacyjna nie spełnia swoich funkcji, a poza tym jest nieekonomiczna.

Rekuperacja — wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Szukając rozwiązania, które zapewni odpowiedni poziom cyrkulacji oraz świeżego powietrza w domu, warto wybrać systemy rekuperacji oraz monterów Avanti Air ze Szczecina, którzy pomogą w doborze oraz prawidłowym montażu systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Rekuperacja to nie tylko świeże powietrze, ale przede wszystkim duża oszczędność przez ograniczenie straty cieplnej jaka zachodzi przez ucieczkę ciepłego powietrza z wewnątrz i napływ zimnego z zewnątrz budynku. System rekuperacji zapewnia wymianę zużytego powietrza o wysokim poziomie dwutlenku węgla na świeże i czyste, wolne od bakterii i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Montując system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji), zapewniasz nie tylko świeże i filtrowane powietrze, które trafia w idealnych ilościach do każdego pomieszczenia, ale również dużą oszczędność na przyszłych rachunkach za energię potrzebną do ogrzania domu

Decydując się na montaż systemu rekuperacji, pierwszą oszczędność w wydatkach odczujemy już na poziomie zakupu np. pompy ciepła czy samego ogrzewania w domu. Posiadając wentylację mechaniczną, automatycznie obniżamy poziom energii, jaki będziemy potrzebowali do ogrzania całego domu, a to jest równoznaczne z zakupem systemu do ogrzania domu o niższych parametrach, niż miałoby to miejsce w przypadku braku rekuperacji.

Rekuperatory pozwalają również na oszczędności długofalowe związane z ogrzaniem domu, sięgające do 50%. Tę oszczędność odczujemy każdego roku podczas okresów grzewczych, gdy część ciepła nie będzie tracona przez tradycyjne systemy wentylacji, ponieważ Twój dom nie będzie ich posiadał.

Rekuperator ma bardzo przydatną funkcję, potrafi odzyskać ciepło ze zużytego powietrza i wykorzystać je do ogrzania świeżego powietrza, dostarczonego z zewnątrz budynku.

Rekuperacja Szczecin – montaż rekuperacji w domu, mieszkaniu i firmie

Szukasz firmy, która zamontuje system rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) i dobierze odpowiednią technologię montażu rekuperatora z instalacją? Nasza firma Avanit Air, która posiada siedzibę w Szczecinie, spełni Twoje oczekiwania w 100%. Jesteśmy zgranym zespołem, który montuje rekuperację w Szczecinie i okolicy. Nasze realizacje znajdziesz w całym województwie zachodniopomorskim oraz lubuskim. Bez problemów montujemy rekuperację w Szczecinie, Koszalinie, Świnoujściu, Kołobrzegu i Gorzowie Wielkopolskim. Posiadamy profesjonalny transport wszystkich niezbędnych elementów, które są potrzebne do prawidłowego wykonania instalacji.

Dlaczego warto wybrać rekuperację?

Rekuperator zapewnia odpowiednią wymianę zużytego powietrza na nowe, które jest świeże i oczyszczone. Dzięki filtrom, jakie posiada rekuperator, powietrze w domu staje się wolne od grzybów, wirusów, kurzu czy roztoczy. Oczyszczenie powietrza i dostarczenie go do wnętrza domu znacząco poprawia samopoczucie domowników.

Sprawdź koniecznie nasze realizacje ze Szczecina i okolic oraz opinie naszych klientów.

Skontaktuj się!